GLKS "Granica" Lubycza Królewska - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ostoja Skierbieszów (s) - Szumy Susiec 4:3
  • Wrzos Szyszków (b) - Sparta Łabunie 0:5
  • Tur Turobin - Błękitni Obsza 0:5
  • Olender Sól (s) - Tarpan Korchów 1:2
  • Orion Dereźnia Solska (s) - Pogoń 96 Łaszczówka 5:2
  • Andoria Mircze - Cosmos Józefów 1:3
  • Granica Lubycza Król. - Igros Krasnobród (s) 1:3
  •        

TRENING

FACEBOOK

Najnowsza galeria

Modernizacja stadionu
Ładowanie...

Losowa galeria

Stadion w Lubyczy
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 74, wczoraj: 209
ogółem: 1 229 777

statystyki szczegółowe

REKLAMA

 

 

Wydarzenia

Treningi

  • autor: GLKS Granica , 2018-09-04 11:36

 19 WRZEŚNIA (ŚRODA) GODZ. 17:30 !

 21 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 17:30 !


Aktualności

5 Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-09-22 11:43

 GLKS GRANICA - Igros Krasnobród 1:3 (1:0)

 Piotr Chojna '28 (k.)

GRANICA: Norbert Micek (74' Łukasz Skiba) - Przemysław Luciak (81' Tomasz Kudyba), Artur Sawiak (63' Marcin Kawa), Adrian Podolak, Paweł Zając, Janusz Nazarowicz, Bartłomiej Kulpa, Piotr Chojna, Piotr Biszczanik (74' Bartłomiej Bil), Jarosław Adamaszek, Adrian Czapla.

IGROS: Krzysztof Hadło - Mateusz Przytuła, Tomasz Albingier (85' Bartłmiej Małek), Mateusz Zwolak, Lesław Wyrwa (70' Mateusz Tomiczek), Tomasz Mielniczek (75' Łukasz Gulak), Marek Margol, Piotr Malec, Rafał Kostrubiec, Bartłomiej Buczak, Piotr Bartecki.

 


V Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-09-16 13:36

5 Kolejka "A" Klasy Zamość, Sezonu 18/19 : 
15/16 Września 2018 r.

Ostoja Skierbieszów 4-3 Szumy Susiec 
Wrzos Szyszków 0-5 Sparta Łabunie 
Tur Turobin 0-5 Błękitni Obsza 
Olender Sól 1-2 Tarpan Korchów 
Orion Dereźnia Solska 5-2 Pogoń 96 Łaszczówka 
Andoria Mircze 1-3 Cosmos Józefów 
Granica Lubycza Król. 1-3  Igros Krasnobród 


4 Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-09-16 13:22

Szumy Susiec -  GLKS GRANICA 5:1 (3:1)

Piotr Chojna '28 (k.)

SZUMY: Oktawian Kawka - Rusłan Baluszczak, Krystian Cielniak, Rafał Gnida, Piotr Joniec, Konrad Kozdra, Piotr Leńczuk (82' Cezary Bosiak), Damian Łasocha (82' Jan Wełna), Szymon Łasocha, Mateusz Marzec (83' Łukasz Puźniak), Marcin Szymański.

GRANICA: Norbert Micek (56' Łukasz Skiba) - Artur Sawiak, Adrian Podolak (77' Bartłomiej Goch), Tomasz Kudyba, Marcin Kawa (49' Przemek Luciak), Paweł Zając, Piotr Chojna, Aleksander Borowik (66' Remigiusz Dec), Piotr Biszczanik, Jarosław Adamaszek, Adrian Czapla.


IV Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-09-16 12:54

4 Kolejka "A" Klasy Zamość, Sezonu 18/19 : 
08/09 Września 2018 r.

Szumy Susiec 5-1 Granica Lubycza Król.
Igros Krasnobród 4-0 Andoria Mircze 
Cosmos Józefów 0-1 Orion Dereźnia Solska
Pogoń 96 Łaszczówka 4-0  Olender Sól 
Tarpan Korchów 1-2 Tur Turobin 
Błękitni Obsza 7-1 Wrzos Szyszków 
Sparta Łabunie 1-0 Ostoja Skierbieszów 


3 Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-09-04 10:58

 Andoria Mircze -  GLKS Granica 2:0 (1:0)

ANDORIA: Patryk Mac - Mikołaj Skóra (82' Dariusz Sobieniak), Tomasz Przeworski (75' Bartłomiej Brzyski), Łukasz Pąk, Kamil Kaczyński (87' Karol Kot), Sergiej Borys, Kamil Sitarz, Artur Mac, Kornel Lizun, Kamil Kuźmiński, Hubert Dziadosz (87' Maciek Matysiak).

GRANICA: Norbert Micek (65' Adrian Tyski) -Przemysław Luciak (80' Remigiusz Dec), Artur Sawiak, Adrian Podolak, Jarosław Adamaszek,  Kamil Szuper (67' Bartłomiej Goch), Janusz Nazarowicz, Jakub Nazarowicz,Piotr Chojna, Piotr Biszczanik, Adrian Czapla.

 


III Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-09-04 10:45

3 Kolejka "A" Klasy Zamość, Sezonu 18/19 : 
01/02 Września 2018 r.

 Sparta Łabunie 1-0  Szumy Susiec
 Ostoja Skierbieszów 0-5  Błękitni Obsza 
 Wrzos Szyszków 3-1  Tarpan Korchów 
 Tur Turobin 4-3  Pogoń 96 Łaszczówka 
 Olender Sól 0-3  Cosmos Józefów 
 Orion Dereźnia Solska 1-2  Igros Krasnobród
 Andoria Mircze 2-0  Granica Lubycza Król.


2 Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-08-30 16:47

 GLKS Granica -  Orion Dereźnia 4:2 (2:1)

 Piotr Chojna '16 i '22,  Adrian Czapla '54,  Janusz Nazarowicz '63.

GRANICA:  Norbert Micek (81' Łukasz Skiba) - Tomasz Kudyba (75' Bartłomiej Goch), Artur Sawiak, Adrian Podolak, Aleksander Borowik (86' Remigiusz Dec), Jakub Nazarowicz, Kamil Szuper, Janusz Nazarowicz, Piotr Chojna, Jarosław Adamaszek, Adrian Czapla.

ORION: Piotr Borowski - Maciej Żybura, Patryk Wilkos (85' Maciej Maciocha), Michał Róg (46' Marcin Hyż), Bartosz Raduj, Piotr Niemiec, Damian Maciocha, Marcin Kiełbasa, Artur Czerw (50' Damian Rudy), Marek Borowski (71' Kamil Wojda), Marcin Blicharz.


II Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-08-30 16:34

2 Kolejka "A" Klasy Zamość, Sezonu 18/19 : 
18/19 Sierpnia 2018 r.

 Szumy Susiec 0-0  Andoria Mircze
 Granica Lubycza Król. 4-2  Orion Dereźnia Solska
 Igros Krasnobród 10-0  Olender Sól
 Cosmos Józefów 3-1  Tur Turobin
 Tarpan Korchów 3-1  Ostoja Skierbieszów
 Błękitni Obsza 4-0  Sparta Łabunie
 Wrzos Szyszków 4-5  Pogoń 96 Łaszczówka


1 Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-08-30 16:23

 Olender Sól -  GLKS Granica 2:1 (1:1)

 Piotr Chojna '45 

OLENDER: Jarosław Małysza - Patryk Skiba (80' Arkadiusz Rymasz), Marcin Piętak (89' Kamil Plewa), Michał Różański (67' Maciej Szabat), Michał Rój, Patryk Przytuła (46' Rafał Tryka), Marcin Olszówka, Marek Myszka, Jakub Muzyka (75' Dominik Piętak), Dawid Muzyka, Marcin Dworniczak.

GRANICA: Norbert Micek - Marcin Przybysz, Artur Sawiak, Adrian Podolak, Bartłomiej Goch, Kamil Szuper, Bartłomiej Kulpa, Piotr Chojna, Piotr Biszczanik, Jarosław Adamaszek, Adrian Czapla.


I Kolejka

  • autor: GLKS Granica , 2018-08-04 15:26
1 Kolejka "A" Klasy Zamość, Sezonu 18/19 : 
18/19 Sierpnia 2018 r.
 Wrzos Szyszków 2-4  Cosmos Józefów
 Olender Sól 2-1  Granica Lubycza Król. 
  Błękitni Obsza 3-1  Szumy Susiec
 Sparta Łabunie 3-0  Tarpan Korchów
 Ostoja Skierbieszów 2-2  Pogoń 96 Łaszczówka
 Tur Turobin 1-4  Igros Krasnobród
 Orion Dereźnia Solska 1-0  Andoria Mircze

Archiwum aktualności


Mecz 2018-09-16, 16:00


herb Granica Lubycza Król. 1:3 herb Igros Krasnobród (s)
Granica Lubycza Król.   Igros Krasnobród (s)

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Cosmos Józefów Granica Lubycza Król.
Cosmos Józefów   Granica Lubycza Król.
2018-09-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Granica Lubycza Król.Igros Krasnobród (s)
Granica Lubycza Król. 1:3 Igros Krasnobród (s)
2018-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Szumy Susiec - Igros Krasnobród (s)
Cosmos Józefów - Granica Lubycza Król.
Pogoń 96 Łaszczówka - Andoria Mircze
Tarpan Korchów - Orion Dereźnia Solska (s)
Błękitni Obsza - Olender Sól (s)
Sparta Łabunie - Tur Turobin
Ostoja Skierbieszów (s) - Wrzos Szyszków (b)

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Ostoja Skierbieszów (s) 4:3 Szumy Susiec
Wrzos Szyszków (b) 0:5 Sparta Łabunie
Tur Turobin 0:5 Błękitni Obsza
Olender Sól (s) 1:2 Tarpan Korchów
Orion Dereźnia Solska (s) 5:2 Pogoń 96 Łaszczówka
Andoria Mircze 1:3 Cosmos Józefów
Granica Lubycza Król. 1:3 Igros Krasnobród (s)

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Copyright

Kopiowanie lub wykorzystywanie wszelkich elementów graficznych oraz tekstów (w części i całości) znajdujących się na stronach serwisu bez zgody autora zabronione!